До офіційного анонсу смартфона Meizu 17 ще далеко. Однак рендери майбутньої новинки здивували шанувальників бренду своїм дизайном.

У Мережі опубліковані фотографії майбутнього смартфона Meizu 17. Особливістю мобільного телефону стала фронтальна камера, яка ергономічно поміщена в область статусного рядка, між показником заряду батареї і рівнем сигналу мережі. Такий підхід приємно здивував шанувальників бренду, оскільки подібне розміщення об’єктива дозволяє у всій красі втілити в реальність ідею повністю Безрамковий екрану. Камера не привертає до себе уваги і не вимагає додаткового вирізу в дисплеї. Користувачам мережі дуже сподобався дизайн новинки, тому проект привернув особливу увагу.

Варто відзначити, смартфон Meizu 17 також буде обладнаний підекранним датчиком відбитка пальця і ​​основною камерою з трьох модулів. На жаль, докладної інформації про технічні характеристики мобільного телефону від китайського бренду немає. Також невідома дата виходу смартфона і його вартість. Можливо, більше даних з’явиться найближчим часом, оскільки публікація рендеру говорить про серйозні наміри компанії Meizu випустити мобільний телефон найближчим часом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут