На початку наступного року компанія Vivo, яка відзначилася кількома дуже цікавими смартфонами з незвичайними екранами і висувними камерами, повинна представити Vivo Nex 4. Перші чутки про конфігурацію смартфона вже з’явилися в мережі.

Vivo Nex 4 отримає новий дизайн з практично непомітними рамками екрану, співвідношення сторін якого збільшиться. Про екран-водоспад, який дебютував у Vivo Nex 3, джерела поки мовчки.

Фронтальна камера буде висувною, а не захованою під поверхню екрану, як сподіваються шанувальники. Роздільна здатність єдиного модуля фронтальної камери складе 32 Мп. На покритій склом задньої панелі буде розташовуватися абсолютно нова система камер, в яку увійдуть три модулі роздільною здатністю 64, 20 і 12 Мп, а також часопрольотна камера ToF.

Смартфон буде побудований на базі однокристальної системи Qualcomm Snapdragon 865, він буде підтримувати роботу в мережах п’ятого покоління. Базова версія отримає 8 і 128 ГБ оперативної і флеш-пам’яті відповідно, тоді як старшої дістанеться набір з 12 і 512 ГБ.

Також смартфон отримає модуль NFC, бездротову зарядку, розпізнавання осіб і відбитків пальців по майже всі площі екрану та інші флагманські функції.

Ціна нового смартфона складе близько 850 доларів (20,1 тис грн).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут