MediaTek робить велику ставку на 5G, щоб повернутися в індустрію смартфонів. Згідно з новим звітом з Тайваню, MediaTek почне поставки SoC середнього класу з підтримкою 5G компанії Huawei в наступному році. Це буде другий 5G-чіп під назвою MT6873, призначений для доступного сегмента ринку смартфонів.

Флагманський чіпсет 5G компанії під кодовою назвою MT6885Z буде офіційно анонсований 26 листопада. Однак куди більший інтерес громадськості викликає саме MT6873. Він буде націлений на ринок смартфонів середнього класу, які будуть коштувати в результаті близько 300 доларів (7,4 тис грн).

Ми досі не бачили на ринку доступних смартфонів 5G середнього класу, ситуація почнеться виправлятися вже у другому кварталі наступного року. Останні пару років Qualcomm традиційно постачала деякі чіпи для смартфонів Huawei і Honor, проте американські санкції і анонс нових цікавих продуктів MediaTek змусили ситуацію змінитися. Так що у MediaTek є великі шанси поліпшити свої позиції на ринку вже в наступному році.

Примітно те, що MediaTek також розробляє третій 5G-чіп для ринку смартфонів, орієнтований на ще більш доступний ціновий сегмент. Ця однокристальна система повинна використовуватися в смартфонах, які будуть коштувати близько 250 доларів (6,1 тис грн).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут