Вчора відомий інсайдер і дизайнер Бен Гескин (Ben Geskin) виклав перші рендери лінійки смартфонів Samsung Galaxy S11, які були створені на базі витоків і наявною в Мережі інформації.

Пізніше він опублікував рендер, на якому порівнюються лінійки смартфонів Samsung Galaxy S10 і Samsung Galaxy S11, а також картинку з Samsung Galaxy S11, iPhone Pro Max 2020 і Samsung Galaxy S11+.

Тепер прийшла черга іншого відомого інсайдера під ніком Ice Universe представити свою версію Samsung Galaxy S11, яка виглядає дуже схожою на варіант, опублікований вчора Беном Гескіним.

Втім, сам мережевий інформатор зазначає, що хоча рендер і був створений на базі витоків, поки що це лише плід його уяви, так що не варто на даній стадії сприймати подібні картинки занадто серйозно. Просто поки передбачається, що фінальна версія, якщо вірити витокам, повинна виглядати приблизно так.

Зараз чутки вказують на те, що Samsung Galaxy S11 отримає врізану в екран фронтальну камеру, а також флагманську основну камеру з головним модулем роздільною здатністю 108 Мп, а також вражаючим зумом.

Презентація новинки відбудеться в лютому наступного року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут