Згідно інсайдерської інформації, минулого місяця Apple зробила дуже нехарактерний крок, щоб поінформувати велику групу працівників про свої плани випустити гарнітуру доповненої реальності (AR) і більш досконалі фірмові окуляри з технологією AR.

Давно подейкують, що Apple працює над гарнітурою або розумними очками з використанням доповненої реальністю і використовує для цього значні ресурси. Хоча сама Apple до цих пір офіційно не підтверджувала факт розробки таких пристроїв, обмежуючись фразами про важливість доповненої реальності.

В ході нещодавньої наради віце-президент компанії Apple Майк Роквелк (Mike Rockwell), як стверджують джерела з Apple, з іншими керівниками Apple провели презентацію, в якій показали дизайн і особливості нової AR-гарнітури. Роквелл є керівником команди Apple по доповненої і віртуальної реальності.

Крім подробиць про дизайн і особливості гарнітури були оголошені терміни виходу. Перша гарнітура повинна бути випущена в 2022 році, а пара розумних очок Apple надійде в 2023 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут