Фахівці AnTuTu проаналізували ринок мобільних телефонів за жовтень 2019 року. Експерти назвали найвигідніші смартфони в різних цінових категоріях.

При складанні рейтингу були взяті тільки мобільні телефони з оптимальним співвідношенням ціна-якість. Тобто в кожній категорії лідирують пристрої з найвищими технічними характеристиками для своєї вартості. Фахівці AnTuTu поділили всі смартфони на чотири підгрупи: до 207 доларів, від 207 до 285 доларів, від 285 до 429 доларів і понад 429 доларів. Лідерами першої категорії названі Meizu 16, Meizu X8 і Honor 9X. Найвигіднішими в другій групі виявилися смартфони Lenovo Z6, Vivo iQOO і Honor V20.

Лідерство в третій цінової категорії дісталося Redmi K20, Meizu 16s і Nubia Red Magic. Найдорожчими і вигідними з технічного боку стали мобільні телефони OnePlus 7T, Asus ROG Phone і Vivo iQOO Pro. Рейтинг складений на основі аналізу ринку за жовтень цього року. Зазначені смартфони має кращі технічні характеристики для своєї ціни, тому вони найбільш популярні серед користувачів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут