Народ привіт, що ж дизайн Galaxy S11 вже затверджений. Це означає, що виробничі лінії встановлені, тестування телефону ось-ось почнеться, і ми можемо очікувати фізичних витоків пристрою або його компонентів. І це саме те, що ми отримали сьогодні.

Акумулятор найменшої моделі в лінійці Galaxy S11 витік в мережу. Galaxy S11e матиме набагато більшу батарею, ніж Galaxy S10e, у якого була батарея ємністю 3100mAh.

Як ви бачите, це реальна фотографія акумулятора Galaxy S11e, яка була знайдена на корейському сертифікаційному сайті. Це точно Galaxy S11e, тому що номер моделі збігається з номером моделі Galaxy S11e.

Ми не можемо побачити цифри на акумуляторі, так як зображення розмите. Але ми можемо побачити номінальну ємність акумулятора, яка складає 14,36 Втч. Крім того, ми бачимо, що він працює при напрузі 3,85 В.

Таким чином, ми отримуємо номінальну ємність акумулятора 3730 мАг. При цьому фактична ємність акумулятора Galaxy S11e повинна складати близько 3900 мАг, що значно більше, ніж ємність Galaxy S10e 3100 мАг.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут