Флагманський смартфон Samsung Galaxy Note 10 дебютував близько трьох місяців тому, а компанія Samsung Electronics вже працює над його спадкоємцем. Першими подробицями поділився Тайванський ресурс DigiTimes, відомий своїми зв’язками з виробничим ланцюжком поставок.

За даними джерела, корейський виробник розглядає можливість використання Galaxy Note 11 3D-технології розпізнавання осіб з використанням часопрольотної камери ToF замість ультразвукових сканерів відбитків пальців, які вбудовані під екрани смартфонів серії Galaxy S10 і Galaxy Note 10.

Таким чином, Samsung може взагалі відмовитися від подэкранных дактилоскопов і повністю перейти на розпізнавання осіб для біометричної аутентифікації користувачів.

Цілком можливо, що рух у цьому напрямку було після численних проблем з безпекою, з якими зіткнулися Galaxy S10 і Galaxy Note 10. Також є ймовірність, що перехід на нову для Samsung технологію почнеться вже в Galaxy S11. Раніше в мережі вже з’являлися чутки про появу функції розпізнавання осіб в Galaxy S11.

Офіційний дебют Samsung Galaxy Note 11 очікується в другій половині 2020 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут