Генеральний директор Huawei Рен Чженфей(Ren Zhengfei) в ході останнього інтерв’ю прямо заявив, що його компанія може обходитися без Сполучених Штатів, а також назвав санкционную кампанію Вашингтона проти неї неефективною.

“Ми можемо відмінно себе почувати на світовій арені і без США. Китайські та американські торгові переговори мене не цікавлять”, – Рен Чженфей.

У минулому році китайський гігант купив товарів у американських постачальників на 11 мільярдів доларів, включаючи програмне забезпечення від Alphabet і Microsoft, а також чіпи від різних виробників. В даний час Huawei перейшла до пошуку нових постачальників, у той же час компанія працює над власними чіпами і програмним забезпеченням.

Генеральний директор компанії додав наступне: «Ми не очікуємо, що США виділять Huawei зі списку організацій, з якими американським компанія не можна працювати. З таким же успіхом вони можуть тримати нас у цьому списку вічно, тому що у нас все буде добре і без США».

До речі, є один цікавий момент: Huawei продовжує купувати необхідні товари у американських компаній. Наприклад, мікросхеми, вироблені американськими компаніями за межами США, як правило, не підпадають під дію санкцій. Це дозволило кільком американським компаніям, включаючи виробників мікросхем Intel і Qualcomm, відновити продажу Huawei. В Huawei підтвердили, що компанія і зараз купує американські комплектуючий, просто зараз рівень закупівель становить 70-80% від колишнього.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут