Як повідомляють аналітики Barclays, компанія Apple відмовляється від своєї стабільної цінової політики. Щоб розширити власну базу, Apple почала продавати iPhone за нижчою ціною.

Тім Лонг (Tim Long), аналітик Barclays з ІТ-обладнання, зазначив наприкінці минулого тижня, що середня ціна продажу iPhone зменшилася в порівнянні з попередніми роками.

Незважаючи на зниження продажів iPhone, Apple в третьому кварталі повідомила про хороші показники продажу і прибутку. Ціна акцій зросла більш ніж на 1%. Технічний гігант на чолі з Тімом Куком повідомили, що прибуток на акцію становить 3,03 долара, а виручка — 64 мільярда доларів. Аналітики очікували, що прибуток на акцію складе 2,48 долара, а виручка — 62,99 мільярда доларів. Показники Apple виросли через високий попит на iPad і AirPods і зростання бізнесу Apple в сфері сервісів.

Виручка від продажів iPhone склала 33,36 мільярда доларів, що трохи вище оцінки в 32,42 мільярда доларів. Але Ланг сказав, що середня ціна iPhone знизиться на 10% в четвертому кварталі. Компанія очікує, що середня ціна продажу знизиться на 12% за весь 2019 рік. Крім того, вона впаде ще нижче, приблизно на 6,5% в наступному році.

У вересні Apple випустила три нових iPhone: iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max. iPhone 11 коштує від 699 доларів (17,3 тис грн) і на 50 доларів дешевше торішнього iPhone XR. Очікується, що нижчі ціни залучать більше покупців.

Залишається дочекатися виходу iPhone 5G і побачити, яку цінову політику Apple вибере в наступному році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут