Компанія Samsung показала на виставці SDC 2019 концепт нового складного смартфона. Він увійде в лінійку Galaxy Fold, хоча радикально відрізняється від гаджета першого покоління.

Galaxy Fold 2 складеному стані дуже мініатюрний, а в розкритому вигляді у нього сильно витягнутий екран, помітно довше, ніж у інших смартфонів. Як і раніше, використовується гнучка AMOLED-матриця, яка не пошкоджується від згинань, однак радіус згину став набагато менше – поверхню складених частин екрану більше не утворює зазор, куди міг би потрапити пил і дрібні частинки бруду, які могли б подряпаюти захисне покриття матриці.

На відміну від першої моделі Galaxy Fold, цей концепт виглядає не як гібрид смартфона і планшета, а як смартфон принципово нової конструкції. Втім, новою її можна назвати лише умовно. 15-20 років тому “телефони-жабки” були шалено популярні, правда екран був лише на одній з частин, а іншу займала фізична клавіатура. Samsung до сих пір випускає смартфони з таким дизайном, але в основному тільки для ринку Азії і ОАЕ, де вони популярні серед заможних людей у віці.

В даний час у Samsung готовий лише концепт цього пристрою, тобто компанія фактично показала лише загальні начерки, з яких, тим не менше, можна зрозуміти, як буде виглядати Galaxy Fold другого покоління. Судячи з концепту, фронтальна камера вбудована в екран, а будь-яких фізичних кнопок у цього смартфона немає.

Інженери Samsung вже придумали, яким чином новий форм-фактор може зробити користування смартфоном більш зручним. Наприклад, його можна згинати під кутом 90 градусів, ставити на стіл або іншу поверхню і знімати відео без штатива. Не виключено, що ближче до повноцінної презентації цієї новинки компанія придумає ще кілька сценаріїв використання.

З чуток, Samsung планує випустити Galaxy Fold другого покоління в 2020 році. Більш точної дати немає, а також невідомо, за якою ціною компанія буде продавати цей пристрій.

Оригінальний Galaxy Fold був представлений  майже рік тому на конференції SDC 2018, спочатку теж у вигляді концепту, а його повноцінна презентація відбулася в лютому 2019 року. Він з’явився в продажу в деяких країнах світу у вересні, а до кінця жовтня добрався до України. У США він коштує 1980 доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут