У Xiaomi вже є два смартфона з підтримкою мереж п’ятого покоління — це Mi Mix 3 5G і Mi 9 Pro 5G. Але це топові моделі, недешеві. Незабаром вийде Redmi K30, він виявиться набагато дешевше. І на поточний рік гамма смартфонів Xiaomi з підтримкою 5G буде сформована, а ось наступного року компанія потроїть кількість таких моделей!

Якщо щось говорить глава Xiaomi Лей Цзунь (Lei Jun), то це збувається. Ось і зараз про плани з випуску смартфонів з підтримкою стільникових мереж п’ятого покоління повідомив саме він-це сталося сьогодні на заході з промовистою назвою World Internet Conference.

Конкретно щодо 5G як технології Лей Цзунь висловився наступним чином: «У неї величезні можливості, але є величезні проблеми і ризики. У всіх різні настрої, але Xiaomi налаштована оптимістично і радикально». Радикалізм, судячи з усього, виражається в Чи не повсюдній установці модемів 5G-наступного року топ-менеджер пообіцяв 10 таких смартфонів. З урахуванням нинішніх трьох (вважаємо, що Redmi K30 вийде в поточному році) кількість смартфонів Xiaomi і Redmi з підтримкою 5G зросте до 13. І вкрай сумнівно, що ще якась із компаній зможе запропонувати таку ж різноманітність.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут