Деякий час тому бренд Redmi представив смартфони Redmi 8A і Redmi 8, які отримали SoC Snapdragon 439. І все б нічого, тільки от, якщо Redmi 7A теж був заснований на цій же платформі, то Redmi 7 має більш продуктивної SoC Snapdragon 632, і було абсолютно незрозуміло, навіщо компанія вирішила зробити новий смартфон повільніше старого.

Нещодавно віце-президент Redmi пояснив це рішення тим, що Snapdragon 439 проводиться по більш тонкому техпроцесу, але при цьому не поступається… Snapdragon 625 в AnTuTu. Навіщо було порівнювати з цією платформою, незрозуміло, адже в Redmi 7 стоїть інша.

Як би там не було, тепер у нас є можливість оцінити, чи дійсно таке рішення Redmi було правильним. Джерело роздобув Redmi 8 і Redmi 7 і порівняв їх, оцінивши швидкість запуску ігор.

Як можна бачити, майже завжди швидше стара модель. Причому деколи додаток відкривається на Redmi 7 трохи пізніше, але в підсумку добирається до моменту старту гри швидше. На жаль, в додатках джерело смартфони не порівнював, але навряд чи там би ситуація була іншою.

Що стосується техпроцесу, не варто забувати, що у Redmi 8 набагато більший акумулятор (5000 проти 4000 мА·год), так що перехід на більш економічну, але і більш повільну в цілому платформу навряд чи був хорошим рішенням.

Найцікавіше те, що в тому ж своєму повідомленні віце-президент Redmi написав, що ті, кому важлива продуктивність, можуть придбати Redmi 7. Тобто сама Redmi фактично пропонує купити більш старий смартфон.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут