Нещодавно було виявлено, що всі смартфони від Samsung з ультразвуковим сканером відбитків пальців, тобто Galaxy S10, S10+, S10 5G, Note 10, Note 10+ і Note 10+ 5G мають вразливість, яка дозволяє незареєстрованої відбитку пальця розблокувати пристрій, якщо ви використовуєте дешеву захисну плівку екрану.

Компанія Samsung пообіцяла виправити цей недолік, але першим смартфоном, який отримав відповідне оновлення, став найменш популярний (якщо оцінювати обсяг продажів) флагман компанії, тобто Samsung Galaxy Note 10+ 5G.

Це друге оновлення для Samsung Galaxy Note 10+ 5G, яке виходить Цього місяця. Воно проходить під номером N976BXXU1ASJ2 і має розмір всього 18 МБ. В журналі змін говориться, що оновлення покращує точність і швидкість розпізнавання відбитків пальців, на цьому нововведення прошивки закінчуються.

Нагадаємо, будь-яка недорога захисна плівка на гелевій основі заважає коректній працює ультразвукового дактилоскопічного датчика вищезгаданих смартфонів, в результаті чого розблокувати смартфон можна будь-яким пальцем.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут