Компанія Huawei веде переговори з деякими телекомунікаційними компаніями США про ліцензування ним своїх мережевих технологій 5G.

Вінсент Панг (Vincent Pang), старший віце-президент і член ради директорів Huawei, заявив, що деякі компанії проявили інтерес як до довгострокової угоди, так і до одноразової передачі технології. Він відмовився назвати ці компанії.

Панг уточнив, що переговори знаходяться на ранній стадії і до укладення угод поки далеко.

У травні цього року компанія Huawei, що є найбільшим у світі постачальником телекомунікаційного обладнання, була поміщена в чорний список США, позбувшись можливості купувати продукцію американських компаній без спеціальної ліцензії. У США цей крок пояснили міркуваннями національної безпеки. Побоювання, що обладнання Huawei може бути використано для шпигунства, так само були використані як аргумент у кампанії, проведеної США, щоб переконати союзників не закуповувати обладнання Huawei для мереж 5G.

У США немає компаній, які могли б випускати обладнання 5G. Компанія Huawei займається розробками в цій області з 2009 року, витративши на них мільярди доларів і отримавши більше патентів, пов’язаних з 5G, ніж всі американські компанії, разом узяті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут