Компанія Google провела вчора в Нью-Йорку традиційний щорічний захід, на якому зокрема були офіційно анонсовані смартфони Google Pixel 4 і Pixel 4 XL.

Як стало відомо, Google Pixel 4 XL був уже протестований в лабораторії DisplayMate, фахівці якої поставили дисплею пристрою максимально високий бал. Це ставить його в один ряд з iPhone 11 Pro Max, який отримав таку ж нагороду в кінці вересня.

OLED-екран Google Pixel 4 XL має діагональ 6,3 дюйма роздільною здатністю 3040×1440 при співвідношенні сторін екрану 19:9, при цьому він став першим смартфоном компанії, який характеризується частотою оновлення картинки 90 Гц. В Google назвали новий екран Smooth Display.

Згідно з оцінкою DisplayMate, яскравість екрану цього смартфона збільшилася на 10% в порівнянні з попереднім поколінням Google Pixel. Підвищено якість передачі кольорів, а також поліпшений режим енергозбереження. Згідно з деякими офіційними оглядами, які вже встигли опублікувати, дисплей Pixel XL «майже ідеальний». Крім того, Google також додала автоматичне керування кольором в старшу модель лінійки Pixel в цьому році.

Серія Google Pixel 4 з’явиться на ринку 24 жовтня.

Джерело: Gizchina

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут