У 2018 році компанія LG оголосила про запуск служби Windows програмного забезпечення, який повинен був займатися прискоренням виходу нових версій Android для смартфонів виробника.

Однак щось пішло не так, і LG залишається одним з аутсайдерів за швидкістю випуску оновлень Android.

Вчора LG оголосила про те, що до кінця місяця користувачі LG G8 ThinQ зможуть випробувати Android 10 в рамках нової програми LG OS Preview. Власники V50 ThinQ приєднаються до програми в наступному місяці. Судячи з формулювань, мова не зовсім про програму бета-тестування. Швидше, це ранній доступ до нової ОС для бажаючих. Звичайно, з усіма наслідками, що випливають.

При цьому LG не говорить, коли вийде стабільна версія Android 10 для даних смартфонів поза програмою LG OS Preview. Крім того, в зазначені терміни програма запрацює в Південній Кореї, а про інші регіони інформації поки немає.

Також компанія заявила, що збирається реабілітувати той самий Центр оновлення ПЗ, запущений минулої весни. Правда, конкретики в даному випадку мало. LG лише повідомляє, що протягом року має намір оновити бюджетні смартфони лінійок LG Q і LG X.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут