Компанія Microsoft представила нову функцію для користувачів ігрової приставки Xbox. Поки вона знаходиться на тестовій стадії, і доступна для учасників програми тестування Xbox Insiders.

Ігрове співтовариство часом буває нестриманим на мову і відверто грубим. Щоб зробити обстановку більш морально прийнятною, Microsoft пропонує встановити один з фільтрів для контенту.

Учасник тестування може вибрати один з чотирьох фільтрів для автоматичної блокування лайливих і образливих повідомлень. Фільтри розділені на чотири рівні — доброзичливий, середній, дорослий і повна відсутність фільтрів.

“Доброзичливий” фільтр приховує по-максимуму потенційно образливі або лайливі слова і вирази. Він буде за замовчуванням встановлюватися у всіх дитячих облікових записах, але цю настройку можна змінити.

Середній фільтр блокує дискримінаційні вирази або відверте цькування, але допускає деякий рівень дружньої перекидання. «Дорослий» фільтр приховує тільки слова, які в більшості випадків образливі. Відсутність фільтрів показує все багатство мови співрозмовника без купюр. Для друзів і запитів на спілкування також можна встановлювати різні рівні фільтрації.

Для всіх користувачів Xbox функція почне поширюватися до кінця осені. Вона доступна на консолях, ПК і мобільних пристроях. На початковому етапі підтримується 21 мова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут