Компанія Samsung включила в виробничі плани випуск смартфона моделі Galaxy A80 (Galaxy A90). За наявною інформацією, подвійна назва пов’язана з тим, що виробник ще не визначився з найменуванням нового вироби.

На інтернет ресурсі Slashleaks, що спеціалізуються на витоках, розміщений фотознімок акумулятора, його відносять до смартфону Samsung Galaxy A 80. Батарея випущена 18 січня 2019 року, її потенціал становить 3,7 тис. мАг. Про смартфон моделі Galaxy A80 ніяких подробиць до цих пір не було. Вказується на якусь одну річ, в якій ця назва згадувалося, його пов’язують зі смартфоном моделі Samsung Galaxy A90. За інформацією джерела, мова йде про один і той самий девайс. Виробник прийме остаточне рішення про точну назву виробу незабаром.

Поряд з цим в Мережі інсайдер під ніком Ice Univerce показав, який може стати конструкція поворотно-висувною камери Samsung Galaxy A90. Він розповів і про 25-ватна зарядному пристрої, призначеним для Galaxy S10 5G, A70 і A90. Офіційний анонс нового смартфона моделі Galaxy А80 (Galaxy A90) очікується в наступному місяці. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут