Нову лінійку iPhone представлять тільки восени, однак інформація про майбутні новинки вже з’являється в мережі. Слідом за першими зображеннями iPhone XI в мережі опублікували креслення, котрі розкривають особливості дизайну нового смартфона. 

Про це пише 24tv.ua . 

Як повідомляє Phone Arena, детальне схематичне зображення корпусу смартфона, опубліковане китайським джерелом в Twitter, ймовірно призначене для співробітників складальної лінії.

На це натякає специфічна розмітка документа, характерна для робочих креслень. Контури неназваного апарату схожі з уже випущеним iPhone Xs, але вирізи для модуля камери істотно відрізняються від актуального модельного ряду смартфонів Apple. 

Судячи зі схеми, новинка буде оснащена потрійний основною камерою з асиметричним розташуванням сенсорів. Раніше про таку компонуванні повідомляв відомий інсайдер Стів Хеммерстоффер (він же OnLeaks), який розмістив в своєму блозі порівняння нового витоку з попередньої. 

Щодо моделі майбутнього iPhone джерела розійшлися в думках: за різними даними, мова може йти як про новий “бюджетному” iPhone Xr, так і про флагманський iPhone XI. Технічні характеристики апарату як і раніше невідомі. 

Очікується, що Apple традиційно представить оновлену лінійку смартфонів у вересні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут