Нове віяння – чотири модулі в основній камері. Реальні приклади вже є, зокрема, Samsung Galaxy A9 (2019) і Huawei P30 Pro. Але, мабуть, тільки останній зі згаданих пристроїв стане тим, на кого будуть рівнятися і намагатися дострибнути до його рівня. Бум смартфонів з чотирма камерами, швидше за все, буде в другому півріччі нинішнього року і в 2020 році. Можливо, «докрутити» камеру і наростити кількість датчиків до 4 на задній панелі захочуть в одній з версій Xiaomi Mi 9.

Ще до анонсу флагманської лінійки від Xiaomi в мережі ходили розмови, що компанія випустить наступника Xiaomi Mi 8 Explorer Edition і однією з його особливостей стане система з чотирьох модулів на задній панелі. Нам показали навіть тизер моделі. Але прогноз не збувся і всі забули про нього. Та несподівано інсайдери змусили нас згадати про те пророцтво і навіть опублікували фото, на якому нібито позує Xiaomi Mi 9 з чотирма сенсорами в основній камері. Сам мобільник одягнений в захисний чохол і акцент зроблений на блоці, що вміщує в себе чотири датчики.

Далеко не факт, що такий смартфон вийде і станеться це незабаром. Можливо, це лише прототип однієї з варіації Xiaomi Mi 9, від виходу якого відмовилися або його реалізацію відклали до кращих часів. Не варто списувати з рахунків і версію, що чотирикамерне досягнення компанії може демонструвати і Xiaomi Mi Mix 4. Нам залишається тільки чекати більше інформації, яка внесе ясність в плани компанії з випуску мобільника з чотирма датчиками на задній панелі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут