На початку нинішнього року дві китайські компанії Vivo і Meizu дали зрозуміти, що готові зробити прорив на ринку і готуються представити смартфони, позбавлені кнопок і отворів. Анонси пройшли, але як виявилося, це були лише концептуальні рішення без обіцянок і точних термінів виходу їх комерційних втілень. Чим закінчилася історія з Meizu Zero, думаємо, багато хто знає. Спроба зібрати на Indiegogo гроші на його запуск провалилася, а сама компанія заявила, що і не планувала вихід новинки на ринок.

Ресурси The Investor і ET News з посиланням на джерела в галузі, заявили про те, що ідеєю представити смартфон, позбавлений механічних кнопок заразилася Samsung. Безкнопковий дизайн має запропонувати десяте покоління фаблет Galaxy Note.

Очікується, що на зміну фізичним кнопкам прийдуть сенсорні на торцях смартфона. На даний момент виробник тільки тестує спеціальні сенсорні модулі, які візьмуть на себе функції клавіш живлення і регулювання гучності. Подейкують, що видаляти механічні кнопки виробник почне з Galaxy Note 10, а пізніше ця ж доля спіткає й інші моделі компанії.

Очікується, що «десятка» буде серйозно відрізнятися від попередника. Вона стане тоншою і легшою, отримає Infinity-O екран, дисплейний сканер відбитків пальців, 7-нм чіпсет Exynos 9825, 12 Гб оперативної пам’яті, 5G-модем, подвійну фронтальну камеру і чотири датчики на задній панелі, де одним з них буде часопролітний ToF -сенсор.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут