Хоча всі погляди шанувальників Apple зараз звернені на захід, запланований на сьогодні, новий слух також пропонує цікаву інформацію щодо одного з найпопулярніших продуктів компанії.

Macotakara, японський блог, який спеціалізується на продуктах Apple, повідомляє, що наступна модель iPhone зможе бездротовим способом заряджати інші пристрої, включаючи AirPods і Apple Watch. Macotakara отримав інформацію від джерел всередині китайських компаній-постачальників Apple. Передбачається, що Apple Watch, швидше за все, зможе заряджатися від iPhone за допомогою даного методу.

Аналітик TF International Securities Мінг-Чі Куо і раніше передрікав, що флагманські Apple iPhone 2019 року матимуть подвійну бездротову зарядку, що працює в обох напрямках. За кілька днів після цього Samsung запустив лінійку флагманських смартфонів Galaxy S10 з функцією бездротової зарядки інших пристроїв Wireless PowerShare.

iPhone 11 зможе без проводів заряджати інші пристрої

Як зазначалося вище, даний вид бездротової зарядки вже доступний в Galaxy S10 і Huwaei Mate 20 Pro. Той факт, що нові AirPods 2 також оснащені футляром для бездротової зарядки, може бути важливою ознакою того, що Apple нарешті готова випустити свою версію даної корисної функції на наступному iPhone.

Що цікаво, Apple до цих пір не випустила давно обіцяний килимок для бездротової зарядки AirPower. Є ймовірність, що AirPower дебютує на заході 25 березня, хоча очікується, що презентації будуть більш орієнтовані на сервіси Apple.

Очікується, що буде представлений довгоочікуваний сервіс потокового відео Apple, а також новий сервіс на основі передплати. З огляду на ряд недавно анонсованих пристроїв Apple, включаючи вищезгадані AirPods 2 і нові моделі iPad, ми навряд чи побачимо багато інших продуктів.

Крім того, нові моделі iPhone традиційно анонсуються на щорічному осінньому заході Apple, тому шанувальникам компанії, швидше за все, доведеться чекати ще шість місяців, щоб отримати офіційне підтвердження чуток про роздачі бездротової зарядки з iPhone.

джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут