Sony Xperia 4 з екраном діагоналлю 5,7 дюйма при співвідношенні сторін 21: 9 здається дійсно дуже витягнутим на тлі попередників.

Не так давно джерела повідомили про те, що Sony працює над смартфоном Sony Xperia 4, який буде більш продуктивним, ніж Xperia 10, але не зможете випередити в цьому плані флагман Xperia 1.

Тепер же з’явилася нова інформація з цього приводу, згідно з якою Sony Xperia 4 прийде на зміну лінійці Compact. Причому ширина смартфона не зміниться і залишиться рівною близько 65 мм, як у Xperia Z5 Cpmpact і Xperia XZ2 Compact. Нагадаємо, ці два смартфони були оснащені екранами з співвідношенням сторін 16: 9 і 18: 9 відповідно.

Sony Xperia 4 з екраном діагоналлю 5,7 дюйма при співвідношенні сторін 21: 9 здається дійсно дуже витягнутою на тлі попередників.

Смартфону Sony Xperia 4 приписують однокристальну систему Snapdragon 710, а також 4 ГБ оперативної і 64 флеш-пам’яті. Смартфон отримає здвоєну камеру і акумулятор ємністю 2800 мА • год, а ось роз’єму 3,5 для підключення навушників у новинки не буде.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут