У ньому використовується 256-бітове шифрування.

Розробники Opera повідомили, що користувачі цього браузера для ОС Android тепер зможуть використовувати безкоштовний сервіс VPN. Остання версія програми (51), яка сьогодні з’явиться в Google Play Store, включає цю можливість, протягом багатьох років доступну в настільному додатку, з лютого – і в мобільному, але в бета-версії.

Нагадаємо, VPN забезпечує з’єднання з ресурсами інтернет, що цікавлять користувача, через віртуальну мережу, що дозволяє захиститися від потенційного перехоплення інформації зловмисником. Інформація передається в зашифрованому вигляді, в разі вбудованого сервісу Opera – з використанням 256-бітного ключа. Оскільки з’єднання виконується через сервер доступу, VPN приховує справжнє місце розташування користувача.

Хоча Opera не повідомляє, які місця розташування серверів VPN будуть доступні, в бета-версії можна було вибирати сервери в Америці, Європі чи Азії або покладатися на автоматичний вибір найкращого з доступних з’єднань. Opera обіцяє не вести журнали активності користувачів, виключаючи можливість ідентифікації користувача за його діями в мережі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут