У плані управління смартфони з Android Q дуже нагадують iPhone X.

За останній час ринок смартфонів очолюють повноекранні моделі з дуже вузькими або практично відсутніми рамками, на яких немає місця кнопам. Багато виробників модифікують свої графічні оболонки на базі Android, щоб зробити управління смартфонами більш простим і інтуїтивним.

В Android 9.0 Pie з’явилася оновлена система навігації на базі жестів. Бета-тестери Android Q, які отримали можливість випробувати нову операційну систему на минулому тижні, повідомляють, що Google продовжила розвивати даний напрямок, реалізувавши повноекранні жести.

Користувачі стверджують, що в плані управління смартфони з Android Q дуже нагадують iPhone X. Наприклад, змахування вліво повертає вас до попереднього додатку, а змахування вгору і утримання викликає список запущених додатків.

Також повідомляється, що незважаючи на сирий стан операційної системи, всі подібні маніпуляції відбуваються дуже плавно без будь-яких затримок і пригальмовувань.

Фінальна версія Android Q очікується в серпні, хоча подейкують, що на цей раз Google може випустити нову операційну систему у вересні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут