Південнокорейський електронний гігант компанія Samsung презентувала нову ідею для створення нового типу дисплея, який би повністю покрив лицьову частину гаджета. Все це для того, щоб отримати справжній смартфон без зайвих “брів і ямочок”.

Про це стало відомо завдяки повідомленням компанії на своєму офіційному сайті.

За словами співробітників компанії поточний дисплей Infinity-O з вирізом є лише етапом на шляху створення безшовних екранів. Компанія не збирається відмовлятися від селфі-камери. За словами одного з топ-менеджерів Samsung, Янга Бюн-Дука, в модельному ряді Samsung Galaxy фронтальну фотокамеру буде заховано під дисплеєм.

Це буде реалізовано, коли компанія освоїть технології, які дозволять випускати повністю прозорі модулі камер. Статися це може в найближчі пару років.

Можна подумати, що це фантастика, однак варто зазначити, що Samsung та інші компанії вже навчилися вбудовувати в екран сканер відбитків пальців.

В Galaxy S10 і S10+ використовується ультразвуковий сканер, а камера і сенсор для сканування обличчя хоча і встановлені в екран, але для них зроблено виріз, який утворює порожню область на матриці і може мішатися при перегляді відео і фотографій або в іграх. З повністю прозорою камерою таких проблем не виникне.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут