Практично всі смартфони, які компанія Xiaomi вже випустила на ринок, працюють на базі операційної системи MIUI, а вона, в свою чергу, заснована на Android. На постійній основі розробники її покращують, щоб дане програмне забезпечення було краще в усіх відношеннях. Сьогодні, 16 березня 2019 року, відбувся реліз нової версії прошивки MIUI 10, яку вже можна встановити на більш ніж 30 різних моделях смартфонів, випущених на ринок за останні кілька років.

Випущена нова прошивка MIUI 10 має номер збірки 9.3.14, і її точно слід встановити, тому що вона не тільки закриває ряд небезпечних вразливостей, але ще і приносить з собою ряд значних нововведень. Так, якщо на мобільний пристрій Xiaomi були встановлені «живі шпалери», дуже часто він відмовлявся розблокуватися. Тепер такої проблеми немає, причому для її усунення довелося провести «значну роботу», стверджує китайська корпорація.

Більш того, відтепер при використанні функції розблокування по обличчю Face Unlock у власника смартфона є можливість не потрапляти відразу на домашній екран, а залишатися на екрані блокування, як це реалізовано в операційній системі iOS. За рахунок цього можна буде прочитати всі приховані повідомлення, після чого виконати з ними різні дії. Це дійсно дуже зручно тим, хто багато таких отримує. Додати таку можливість в прошивку MIUI 10 китайська Xiaomi вирішила на прохання фанатів.

Крім того, була значно підвищена стабільність роботи, в ряді стандартних додатків виправили візуальні баги і недоліки, а час автономної роботи зріс за рахунок оптимізації, яку провели розробники. Починаючи з сьогоднішнього дня нова версія прошивки MIUI 10 може бути встановлена на Redmi 3S, Redmi Note 4, Redmi Note 3 Special Edition, Redmi 4X, Mi 5s, Redmi 4A, Mi Max 2, Redmi Note 5A / Redmi Y1 Lite, Redmi Notes 5A Prime / Redmi Y1, Mi 6, Mi MIX 2, Redmi Note 5 / Pro, Mi Note 2, Mi MIX, Mi MIX 2S, POCO F1, Mi 8, Redmi 6A, Redmi 6, Mi Max 3, Redmi 5A, Redmi 5, Mi Note 3, Mi 5s Plus, Mi 8 Pro, Redmi Note 6 Pro, Mi 8 Lite, Redmi 6 Pro, Mi MIX 3.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут