Huami, компанія, що відповідає за лінійку фітнес-трекерів Xiaomi Mi Band, а також розумні годинники і браслети Amazfit, недавно провела щоквартальний звіт про доходи. В ході звіту була розкрита деяка інформація про підготовлюваний до випуску фітнес-трекер Mi Band 4.

За словами Девіда Цуя, фінансового директора Huami, Xiaomi Mi Biand 4 буде випущений в цьому році, однак навряд чи він буде анонсований в найближчі пару місяців.

Під час обговорення майбутньої новинки говорилося, що кожне покоління Mi Band отримує якісь нові функції, і Mi Band 4 не стане винятком. Поки невідомо, про яке саме нововведення йде мова, але вже ясно, що наступне покоління популярних браслетів отримає як мінімум одну дійсно нову функцію, якої не було в попередніх моделях.

Читайте також  На такий годинник давно чекали: розкрито головну особливість нових Apple Watch

У звіті також згадувалося, що розумні годинник і браслети, які випускаються компанією Huami, “працюють виключно добре” і що згідно з отриманими даними в 2018 році компанія збільшила виручку на 78%, “що обумовлено головним чином високими продажами розумних годиннників Amazfit і Mi Band 3”.

Дійсно, останній фітнес-трекер від Xiaomi виявився дуже популярним і отримав величезну кількість позитивних відгуків. Є надія, що запланований Mi Band 4 продовжить вже сформовану традицію і виявиться багатофункціональним, недорогим і автономним девайсом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут