Лей Цзунь таки відправиться на завод, щоб особисто збирати Mi 9?

Компанія Xiaomi випустила дві офіційні заяви. Спочатку в першій говорилося про призупинення продажів смартфонів Mi 9 SE і Mi 9 Explorer Edition, в опублікованому пізніше другому мова йде вже про всі моделі серії Mi 9. Посил кожного повідомлення однаковий – продажі смартфонів зупиняються. Причина тому досить оригінальна – недостатній обсяг складських запасів.

Все просто: навіть попри запуск складальної лінії у другого контрактного виробника, компанії як і раніше не вдається виробляти Mi 9, Mi 9 SE і Mi 9 Explorer Edition в достатній кількості.

Користувачі, розлючені неможливістю придбати жаданий смартфон, закидають сторінки офіційних осіб в Weibo питаннями про одне – коли ж все-таки смартфони можна буде купити? Щоб запобігти подібним ситуаціям і в якійсь мірі вирівняти всіх (якщо раніше комусь щастило з покупкою, комусь ні, то тепер всі в рівних умовах), Xiaomi прийняла рішення зовсім скасувати продажі.

Само собою, про повне скасування мова не йде. Оскільки смартфони продаються партіями, то поки скасована одна або кілька партій. Але продажі здійснюються приблизно раз в тиждень, так що наступного разу придбати Mi 9 вийде не раніше, ніж через 7-10 днів.

А ще, ймовірно, главі компанії Лею Цзун (Lei Jun) все-таки доведеться взяти викрутку і самому відправиться на складальну лінію. Він же пообіцяв це зробити, якщо Xiaomi ніяк не вийде наростити обсяги виробництва смартфонів. Правда, вже потім він кивав не стільки на проблеми зі складальним процесом, скільки з менеджментом і відсутністю досвіду. Але рядовим користувачам від цього не легше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут