Важко сперечатися з тим, що Samsung на рівні з Apple рухає мобільну індустрію вперед. Публіка ще не встигла як слід відійти від Galaxy S10, який мав слабо помітний і більш комфортний виріз під фронтальну камеру, ніж всім надоївший «чубчик». Але компанія не планує на цьому зупинятися і зменшувати оберти, адже з’явилися ще більш приємні чутки про те, що Samsung працює над тим, щоб зробити перший в світі «рівний» дисплей для смартфона. Під цим мається на увазі розробка компанією дисплея, який не матиме ніяких вирізів: ні для сканера відбитків пальців, ні, що найбільш важливо і інтригуюче, для фронтальної камери. Інформаційне агентство «Yonhap» повідомляє, що віце-президент технологічної компанії «R & D», Янг Бунге-дюк, сказав: «Не дивлячись на те, що в найближчі 2 роки створити« повноекранний смартфон »не вдасться, ця технологія буде рухатися вперед до того моменту , поки отвір для фронтальної камери не стане невидимим, не завдаючи при цьому шкоди функцій самої камери ».

Минуло менше місяця з того моменту, як Samsung випустила свій останній флагман Galaxy S10, як раптом компанія зробила новий коментар, стосовно долі одного з майбутніх пристроїв компанії. На даний момент Galaxy S10 є першим смартфоном компанії, в якому їй вдалося вирізати «дірку» для селф-камери в своєму дисплеї. Янг навіть дав назву цьому дисплею – «Infinity-O». Так само він заявив, що Infinity-O є проривом в індустрії, після чого він зробив припущення, що Samsung в кінцевому підсумку планує розмістити селф-камеру під самим дисплеєм, не порушуючи роботи ні камери, ні самого екрану. І він мав рацію.

За фактом, це не перший випадок, коли Samsung заявляє про свої плани по випуску повноекранного пристрою. У презентації, проведеної в жовтні минулого року, компанія заявила, що «працює над чотирма взаємопов’язаними технологіями, щоб максимізувати розміри екрану». Нам вже відомо про ці технології: сканер відбитків пальців під дисплеєм; приховані датчики камер; технологія тактильної віддачі; динамік усередині дисплея. При чому остання розробка вже присутній в OLED-екрані LG G8.

Незважаючи на досить великі амбіції Samsung, компанія стала вкрай рідко першою виходити на споживчий ринок з будь-якими новими технологіями. Кілька смартфонів різних китайських виробників вже мали вбудовані під екран датчики відбитків пальців до того, як ця функція з’явилася у флагмані від Samsung. Точно так само і Honor View 20 був першим пристроєм з діркою в дисплеї (проте на захист Samsung варто сказати, що S10 – перший, хто зробив це з OLED-дисплеєм). Крім усього цього, Vivo і інші китайські компанії також виробляли «повноекранні» смартфони, переміщаючи камери назад, додаючи додатковий дисплей ззаду, застосовуючи дизайн слайдеров або ж створюючи спливаючі механізми, які приховують селф-камеру всередині пристрою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут