Компанія Samsung вже досить тривалий час не виставляла напоказ свої наміри щодо випуску нових пристроїв на території американського ринку – особливо це характерно для середнього цінового і функціонального сегмента південнокорейського виробника. Однак зі швидким виходом моделі Galaxy A90 це може змінитися, завдяки тому, що модель так чи інакше володіє дійсно цікавим функціоналом, залізом, і що про цю можливість каже сам офіційний сайт компанії Samsung – звичайно ж, непрямим чином. Зокрема, даний слух просочився з рекламною сторінки мобільної гри Asphalt 9 на сайті компанії.

З цієї сторінки стало відомо, що нова гра буде підтримувати кілька нових смартфонів, в тому числі і Galaxy A90 – це зазначено прямим текстом в специфікаціях системних вимог гри, серед яких також можна знайти згадку моделей Galaxy S10 і Galaxy Tab S5. Варто відзначити, що вся ця інформація стає свого роду прямим текстом, який говорить про те, що можливо, нова модель Samsung Galaxy A90 вийде на території США в якості свого роду виключення.

Винятки тому, що до цього ще жодна моделі лінійки Galaxy A не виходила на території Америки. Передбачається також, що Samsung організовує щось на зразок додаткової рекламної акції, спрямованої на привернення уваги американських покупців своєї нової лінійки. Що стосується самої моделі Galaxy A90, то вона, за чутками і деякими відомостями, повинна похвалитися висувною камерою, практично невидимими гранями по межах екрану і переробленою системою фронтальної камери для створення більш високоякісних селфі.

Залишається чекати виходу даної моделі в світі в цілому і в США зокрема – можливо, що таке рішення надасть компанії Samsung нові можливості в плані залучення нової хвилі користувачів і покупців. Варто також відзначити той факт, що модель А90 можливо також буде володіти модулем з чотирьох камер, проте це ще чекає свого підтвердження з боку керівництва Samsung.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут