Компанія Motorola дотримується досить грамотної політики щодо поширення своїх пристроїв на території США – ринок даної країни перенасичений різними пропозиціями, а тому нове повинно бути не тільки унікальним, але і доступним. Саме на це і націлена компанія Motorola, яка планує вже дуже скоро випустити дві нові моделі смартфона Moto G7 Play і G7 Power, обидві з яких є прямими нащадками моделі Moto G7, проте з деякими розставленими в них акцентами і наголосами. Втім, варто відзначити той факт, що в США обидві моделі напевно отримають широке поширення, переважно завдяки своїй невисокій ціні.

Модель Moto G7 Power являє собою модель з 6,2 дюймами дисплея з дозволом в 1520 × 720 точок, процесорний чіп Snapdragon 632, 3 Гб оперативної пам’яті і 32 або 64 Гб вбудованої пам’яті, укупі з високоякісним модулем камери на 12 і 8 Мп відповідно. Головним пріоритетним відмінністю даної моделі є її упор на високу автономність – звідси і назва Power. Справа в тому, що обсяг акумулятора моделі Power становитиме цілих 5000 мАч, що досить і досить непогано.

Що стосується моделі Play, то вона позиціонується як найбільш доступна з двох, пропонуючи користувачам 5,7 дюймів з HD + дозволом, 2 Гб оперативної пам’яті, камеру на 8 Мп і 3000 мАг вбудованого акумулятора. Звичайно, в порівнянні зі своєю сестрою, Play виглядає дещо непоказно, але і на неї знайдеться свій покупець, особливо з огляду на наявність USB-C-порту, що є не таким вже й поширеним явищем в бюджетному сегменті мобільних пристроїв від якої б то не було компанії.

Обидві моделі вийдуть в середині березня і коштуватимуть 265 і 199 доларів США відповідно – тут вже кожен користувач буде індивідуально для себе визначати, чи варта гра свічок. Однак з урахуванням високого рівня якості збірки і традиційно перевіреного підходу до оптимізації свого програмного забезпечення, у моделей лінійки G7 є всі шанси стати одними з найбільш популярних в бюджетному сегменті пристроїв в США.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут