У світі мобільної техніки на базі операційної системи Android відбувається чимало змін – причому як щодо розробки нових технологій, так і по відношенню до зміни традиційних форматів. Наприклад, компанія Google, яка вже досить давно проводить свою унікальну форматну виставку під назвою Google I / O, оповістила громадськість про те, що має намір в цьому році в значній мірі розширити список підтримуваних Android-пристроїв за програмою бета-тестування нової версії системи Android P. і якщо раніше це стосувалося виключно смартфонів сімейства Nexus і Pixel поточного покоління, то тепер в проект впроваджуються і інші виробники.

Зрозуміло, повністю з дозволу самої компанії Google, оскільки права на проведення виставки і показ всіх укладених в неї елементів і раніше належать їй. Сьогодні стало відомо про те, що компанія розширює список пристроїв, яким буде доступно бета-тестування нової версії операційної системи Android Pie – серед конкурсантів значаться такі моделі, як Essential PH-1, OnePlus 6, Nokia 7 Plus, Xiaomi Mi Mis 2S, OPPO R15 і багато інших.

І це лише частина списку, який в подальшому буде невпинно поповнюватися, до тих самих пір, поки компанія не визначиться остаточно з кінцевим списком моделей які беруть участь в бета-тестуванні. Варто відзначити той факт, що для самої компанії Google також розширення стало несподіваним – як і для шанувальників компанії в принципі, які очікували як завжди побачити в бета-тестуванні виключно фірмові продукти. Однак починаючи з сьогоднішнього дня компанія починає імплементувати концептуально інший підхід і іншу стратегію в цьому відношенні.

Варто відзначити той факт, що компанія Google планує і далі розвивати свій підхід до розширення нових пристроїв на базі Android – цілком можливо, мова йде про те, щоб інтегрувати нові пристрої від інших виробників, які є активними партнерами з розвитку Android у Google. Як би там не було, поки що залишається чекати подальшого розширення списку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут