Вчора в продаж надійшли новенькі флагмани Samsung Galaxy S10, а перші користувачі пристроїв вже почали скаржитися на їх дисплеї.

Під час дзвінків біля фронтальної камери смартфонів починають мерехтіти пікселі. Скарги на цю проблему з’явилися на декількох платформах, і їх кількість продовжує зростати. Користувачі бояться, що це шлюб, який може привести до повної поломки пристрою.

Але представники Samsung запевнили, що це не дефект, а «особливість» дисплея Infinity-O. Можна сказати, що це плата за безрамковий дизайн: щоб прибрати рамки, виробник не тільки сховав фронтальну камеру в круглий виріз, а й встановив необхідні датчики під екраном. І тепер датчик наближення дає таку «реакцію».

Таке мерехтіння з’являється тільки під час дзвінків. Щоб переконатися в тому, що проблеми немає, користувачі можуть просто переключитися на гучний зв’язок. У такому режимі датчик спрацьовувати не буде.

В Samsung підкреслили, що це не брак екрану, та й подібні ситуації описані в керівництві користувача. Але навряд чи хтось докладно читає інструкцію, тому багато і прийняли це за дефект.

Звичайно, приємного в цьому мало, але, тим не менш, як ми писали раніше, фахівці DisplayMate Technologies визнали дисплей «десятки» кращим за всю історію смартфонів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут