Популярний відео хостинг YouTube планує додати нову інформаційну панель, яка буде з’являтися в тих випадках, коли користувачі будуть шукати теми здатні дезінформувати. Дане нововведення з’явиться у вигляді текстового поля у верхній частині екрану, поруч з результатами пошуку. Користувачам будуть показані різні «перевірені» і «достовірні» відео від перевірених «партнерів», в яких повністю виключені різні спотворення фактів. Це буде зроблено для того, щоб допомогти в боротьбі з поширенням дезінформації. Насамперед ця функція торкнеться Індії, де вона вже запущена. Вона буде доступна двома мовами – на хінді та англійською, проте в майбутньому ця функція з’явиться і у всіх інших регіонах, і, отже, буде мати підтримку і інших мов.

Один з представників YouTube заявив, що в рамках постійних зусиль компанії Google, по створенню найкращого новинного досвіду для користувачів на майданчику YouTube, будуть удосконалені інформаційні панелі. Це в свою чергу дозволить надавати користувачам тільки перевірені, чи не перекручені факти від відповідних авторів контенту. Спочатку ця функція буде протестована в Індії, а вже після добереться і до інших регіонів по закінченню певного часу. Як це буде виглядати ви можете побачити на зображенні знизу.

Згідно вже наявної інформації, це нововведення не буде являти собою фактичну перевірку кожного відео на хостингу YouTube, адже це завдання, яке зажадає неймовірних зусиль і незліченної кількості часу, щоб виконати це вручну. Замість цього перевіркою фактів будуть займатися окремі фахівці, і в підсумку над результатами пошуку буде відображатися свого роду мітка, що показує достовірність, або її відсутність в відео, щоб уникнути дезінформації в розповсюджуваних відео.

Процес підтвердження автентичності інформації вимагає того, щоб люди, викладають свої відео, додавали в них кілька заздалегідь певних рядків коду, щоб сканери Google могли швидко зібрати важливу інформацію, як наприклад з’ясувати, що саме перевіряється в заяві, і чи є воно істинним або хибним. Як тільки матеріал проходить цю перевірку, інформація про це буде відображена поруч з перевіреним відео в результатах пошуку, що в свою чергу не вимагає ніяких додаткових зусиль з боку автора.

В останні кілька років YouTube вніс цілий ряд змін, намагаючись боротися з відео, які несуть в собі завідомо неправдиву інформацію. Компанія зазнала різкої критики через те факту, що велика кількість каналів піднялися за рахунок використання неправдивої інформації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут