Відносно недавня спроба компанії Meizu створити щось дивовижне і абсолютно бескнопочний в стилі Meizu Zero привела компанію в певне розчарування – в тому числі і фінансове. І саме тому фахівці відзначили, що готові знову продовжувати свої експерименти, але вже з новими силами та обліком старих помилок. Ось і нова модель під назвою Meizu Note 9 планує стати свого роду одкровенням, запропонувавши користувачам те, що вони точно не зможуть знайти найближчим часом в смартфоні середнього цінового сегмента – йдеться про якісну і високодеталізованими камері в 48 МП на задній стороні, з якістю , аналогічного преміальним пристроям.

Варто відзначити, що подібний технічний підхід компанії до створення чогось дійсно незвичайного був помітний ще тоді, коли вона працювала над концептом смартфона Meizu Zero – абсолютно бескнопочним смартфоном, керованим жестами. Незважаючи на його комерційний провал, модель все ж залишається непоганим плацдармом для створення чогось нового. Саме тому компанія анонсувала нову модель Meizu Note 9, в якій вона втілить модуль передньої камери з типовим вже каплевидним вирізом на 20 МП і подвійний модуль задньої камери на 48 і 5 МП відповідно, причому друга буде діяти в якості допоміжної камери, яка покращує оптичну стабілізацію і загальну якість зображення, а також надає додаткову широту кутку.

Варто також відзначити, що в основі нового надякісного сенсора камери використовує унікальну технологію компанії Samsung під назвою ISOCELL. Що стосується внутрішньої складової, то нас чекає Snapdragon 675 з 6,2 дюймами при FHD + дозволі і акумулятором на 4,000 мАг.

Крім того, модель буде поширюватися в двох версіях – на 4 і 6 Гб оперативної пам’яті відповідно, а також з 64 і 128 Гб внутрішньої пам’яті. Варто відзначити, що сучасний модельний ряд Meizu є дійсно цікавим в тому плані, що він пропонує користувачам порівняно швидкий спосіб доторкнутися до сучасних технологій і при цьому не використовувати щось сумнівне.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут