Компанія Huawei, мабуть незадоволена черговим підняттям заборон і банів щодо продажу та поширення своєї продукції на території США, вирішила взяти кермо влади в свої руки і склала цілу судову справу, спрямоване проти уряду США. Більш того, це звинувачення вже було представлено в техаському суді, де Huawei в якості обвинувача заявила, що уряд США вже не в перший раз відкрито порушує Акт Авторизации Національної Захисту США, згідно з яким певні критерії правопорушень повинні бути доведені, щоб офіційно заборонити продаж і поширення продукції тієї чи іншої компанії в державному секторі Америки.

Деякий час назад уряд США ніби як остаточно зняло санкції і заборони на поширення продукції компанії Huawei в США, проте незабаром після цього нетривалого часу, знову наклала санкції, на цей раз знову пославшись на деякі порушення вищезазначеного акту. Варто відзначити, що у компанії Huawei досить небагато шансів виграти судову справу, тим більше з огляду на той факт, що раніше компанія була викрита в деяких торгових аферах і не цілком легальних схемах на території США.

Однак мова в даному випадку йде про старий-доброму корпоративному і державному шпигунстві, у чому уряд США звинувачує керівництво Huawei – і ось тут-то варто відзначити той факт, що ніяких прямих відомостей і доказів щодо цього звинувачення немає. Тим самим, уряд США як би заздалегідь організовує собі щось на зразок серйозного юридичного труднощі – по крайней мере, так це здається на перший погляд. Можливо, у американської сторони такі докази є.

Крім того, якщо раніше компанія Huawei замовчувала щодо реального стану справ на ринку мобільних технологій і своїх планів на них, то тепер відкрито заявляє, що має намір скласти дуже грунтовну конкуренцію компанії Apple в Америці, в разі якщо пакет санкцій, спрямованих на неї, все таки буде остаточно усунений і быльше не стоятиме на заваді.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут