Відомий аналітик Мінг Чи Куо поділився з клієнтами компанії TF International своїми очікуваннями щодо смартфонів, які Apple представить в цьому році. 

За словами Куо, у вересні 2019 року Apple представить три моделі iPhone з екранами різних розмірів: iPhone XI (5,8 “), iPhone XI Max (6,4”) і iPhone XR 2019 (6,1 “). Дві топові моделі будуть оснащені OLED-матрицями і потрійною камерою з ToF-сенсором і ІЧ-датчиком, а в менш дорогий використовується LCD-екран і одинарна камера.

У цих смартфонів з’явиться кілька нових можливостей. За відомостями журналіста XDA Developers Макса Вайнбаха, Apple додасть їм підтримку підводного режиму, завдяки якому ними можна повноцінно користуватися під водою або під час дощу. Apple також оновить Haptic Engine: смартфон буде розділений на 9 умовних зон, в кожну з яких встановлено окремий вібромотор. Тактильний відгук з’явиться саме в тому місці, де користувач натиснув на екран. 

Вайнбах також підтвердив наявність темного режиму в iOS 13.1. Після його включення фон інтерфейсу операційної системи і додатків стає темним, а текст світлим. Компанія також переробила інтерфейс регулятора гучності, який з’являється при натисканні на кнопку додавання або зменшення звуку. Новий регулятор буде з’являтися посередині екрану і з його допомогою можна налаштовувати різні параметри (звук в додатках, рінгтонів, будильник і т. і.) 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут