Часи, коли компанія Xiaomi була маловідомим китайським виробником, давно пройшли. Зараз це всесвітньо відома компанія, що успішно конкурує з такими гігантами як Samsung і Apple і увійшла в топ-5 світових виробників смартфонів.
 
Визнання і любов користувачів китайська компанія заслужила за рахунок прекрасного співвідношення ціни і якості апаратів, широкого асортименту і тривалої підтримки навіть бюджетних смартфонів, що вже говорити про флагмани. Виробник явно зацікавлений в збереженні інтересу до своїх апаратів і розширенням їх функціоналу – поновлення найчастіше несуть в собі не тільки виправлення помилок, а й додавання нових функцій, про можливість додавання який користувачі, мабуть, навіть і не замислювалися.

Наприклад, Pocophone F1, він же Xiaomi Poco F1, найдоступніший флагман 2018 року, випущений спеціально для європейського ринку, отримав новітній Android Pie, а також свіжу оболонку MIUI 10 Global Beta 9.3.1. Нарівні з Xiaomi Mi 8 і Mi 8 Pro, більш дорогими апаратами фірмової лінійки Mi, Poco F1 зможе знімати відео з роздільною здатністю 4К зі швидкістю 60 кадрів в секунду.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут