Популярне Американське видання Politico недавно заявило, що після переобрання в 2020 році Дональда Трампа на пост президента, його політична компанія буде спрямована на державний контроль нового стільникового стандарту 5G. Якщо все складеться вдало, то в подальшому держава матиме контроль і над різними приватними бездротовими провайдерами.

Якщо вірити довіреним особам президента Трампа, то уряд на даний момент розглядає варіант створення власної інфраструктури. Пояснюється це бажання тим, щоб навіть в найвіддаленіших і неблагополучних районах країни, а так само в сільських місцевостях у людей був доступ до високошвидкісного інтернету. Даний план вже сильно схожий на злитий в 2018 році лист, в якому якраз таки і говорилося про створення власної інфраструктури, підконтрольної федеральному уряду. Нею повинні будуть користуватися деякі інтернет провайдери та інші компанії, що надають послуги зв’язку, в тому числі і оператори бездротового зв’язку 5G. Хоча вони і в праві відмовити. Відразу ж після оприлюднення цього плану громадськість збунтувалася, а так само була викликана вкрай негативна реакція з боку Федеральної комісії зі зв’язку і всієї телекомунікаційної галузі. Дізнавшись таку різку суспільну реакцію, адміністрація Трампа відразу ж заявила, що уряд не збирається втілювати цей план в дію.

В цілому, ідея загальної національної телекомунікаційної системи має і свій ряд плюсів. Один з них – безперебійний доступ до інтернет з’єднанню в сільській місцевості та поза межами міста, адже зараз з цим виникають деякі проблеми. Так само до плюсів можна віднести і здорову конкуренцію. Компанії зв’язку будуть змушені робити споживачам найбільш вигідні пропозиції, щоб люди користувалися саме їх послугами. Конкуренція завжди грає вкрай позитивне значення для споживачів. Таким чином наша вигода може полягати в зниженні цін на послуги, надання найбільш вигідного тарифу, або навіть збільшення швидкості інтернет з’єднання.

Однак лише розгорнувши на території всієї країни елементи державної інфраструктури, всі проблеми в одну мить не зникнуть. Необхідно буде так само і вести постійне технічне обслуговування своїх потужностей, а так само підлаштовуватися під природні умови певних регіонів.

Але не варто вірити всьому, що говорить уряд. Справжньою метою цього проекту вважають перешкоду програмі Китаю з розгортання своїх інтернет потужностей по всьому світу. На даний момент Китай вкрай активно надає різне телекомунікаційне обладнання та послуги по всьому світу. Таким чином уряд США збирається перешкоджати домінування Китаю. І щоб все вийшло, необхідно якомога скоріше запустити мережу 5G по всій Америці, а так само постаратися першими розгорнути мережу 6G в майбутньому. Цей план уряду не отримає схвалення з боку індустрії, і на це є ряд причин. По-перше вже всі великі компанії почали розгортати свої власні мережі 5G. А по-друге це буде не вірним рішенням з точки зору самої держави, адже в такому випадку Армія США буде змушена ділити загальну мережу з усією громадськістю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут