Останнім часом нерідко можна почути думку, що компанія Apple вичерпала себе і вже не представить нічого нового. У виникненні цих чуток не останню роль зіграло те, що каліфорнійський гігант досі не представив ні бездротову зарядку, ні новий iPad mini, а в нових iPhone по суті, ні додається функцій, принципово відрізняють наступне покоління від попереднього.
 
Однак недавно Тім Кук розповів журналістам, що компанія готує щось “фантастичне”, щось, здатне “підірвати” ринок. Керівник Apple поділився інформацією, що готуються новинки будуть пов’язані з AirPods і Apple Watch, а також пообіцяв, що фірмові годинники будуть отримувати нові функції, що дозволяють стежити за здоров’ям, наприклад, відстеження сну. До того ж Тім Кук повідомив, що компанія працює над зниженням ціни на нову модель MacBook Air, щоб зробити фірмові ноутбуки доступнішими для покупців.
 

Ні для кого не секрет, що Apple не просто створюють свою продукцію – вони задають вектор розвитку всього ринку електроніки. Слідом за ними виробники Android-смартфонів прибрали роз’єм для навушників, додали виріз на екрані, так звану “монобровою”, розблокування за допомогою сканування особи – тому ніхто не здивується, якщо в 2019 році виробники смартфонів на ОС Android знову візьмуть на озброєння ідеї купертіновцев.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут