Вчора інсайдери показали фотографії Google Pixel 3 XL . Головними особливостями смартфона стали повністю біла задня кришка і величезна виїмка у верхній частині дисплей. На жаль, так звані чубчика будуть і далі з’являтися на Android-смартфонах, тому Google опублікувала вимоги до них.

Компанія відзначила поступовий перехід індустрії до виїмок в дисплеях і подовження останніх до співвідношення сторін 18:9 і вище. Як стверджують представники Google, це допомагає відображати на екрані більше контенту.

В даний момент існує 16 моделей з вирізами в дисплеях від 11 виробників, в тому числі кілька пристроїв з підтримкою Android P beta. Надалі їх буде більше.

Google схвалює тренд і позбавляє розробників від зайвих дій. У моделях з виїмкою Android просто збільшить статус-бар в портретному режимі. Повноекранний режим в відео, фото та іграх буде використовувати перевагу великого дисплея і вузьких рамок, повідомляє 9to5google . При цьому система упевниться, що виріз не заважає відображенню контенту.

Екран з вирізом в Android. Що далі?

Вимоги до виробників смартфонів щодо вирізів в дисплеях все ж є. Так Google хоче переконатися, що особливості конструкції дисплея не будуть погано впливати на додатки.

1. У портретній орієнтації при відсутності спеціальних позначок статус-бар повинен бути подовжений як мінімум до висоти вирізу.

2. У альбомному режимі і повноекранному режимі область вирізу повинна бути неактивною для уникнення проблем з відображенням контенту.

До того ж компанія вимагає впроваджувати в смартфони не більше двох вирізів, причому тільки у верхній або нижній частинах. Вони можуть перебувати не тільки по центру, але і в кутку. Цю особливість зробила можливою версія Android P DP2.

Два вирізи на одній грані робити не можна.

Зрозуміти вимоги компанії допоможе режим симуляції вирізу. Зверніть увагу на поведінку статус-бару на різних прикладах. Спочатку система показує перший варіант – з високим вирізом.

 

Потім бачимо кутову виїмку і подвійну.

 

Схоже, ера «чубчиків» в смартфонах тільки набирає обертів. Як ви до цього ставитеся?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут