Ми звикли, що OnePlus випускає тільки флагманські телефони, але так було не завжди. У 2015 році дебютував середній смартфон, однак, він не був тепло прийнятий покупцями. Це був OnePlus X.

Важка доля OnePlus X

В інтерв’ю, опублікованому на форумі OnePlus, Піт Лау було поставлено питання про пристрої, які не отримали очікуваного успіху. Президент компанії відповів, що це був OnePlus X.

We aimed to create a best in class flagship-lite product, and although the community loved the design and thought the product was beautiful, most still preferred flagship devices. This reaffirmed our positioning as a flagship only company and culture.

Що таке насправді цей телефон?

OnePlus X був направлений до менш заможних клієнтів, він повинен був бути просто сильним средняком. Компанія вирішила використовувати в ньому процесор Snapdragona 801. На жаль, смартфон не припав до смаку шанувальникам марки. Цікаво, якби зараз OnePlus вирішила випустити дешевий OnePlusa X2, як би його зустрів ринок.

З іншого боку, продукт, який перевершив очікування китайської компанії, є бездротові навушники Bullet. Попит перевищив пропозицію і вони миттєво зникли з полиць магазинів.

Що цікаво, в інтерв’ю було порушено також питання бездротової зарядки. Президент заявив, що ця технологія ще не достатньо розвинена і має свої недоліки, тому не потрапила в до 1 + 6.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут