У китайських умільців було вже достатньо часу, щоб повністю скопіювати дизайн iPhone X. Видання Motherboard набуло собі точну копію флагмана Apple і описало, чому ж він відрізняється від оригіналу.

Пристрій було куплено в Шеньчжені, Китай, всього за $ 100. І він зовні практично повністю копіює iPhone X. Хлопці відзначили, що смартфон повністю копіює дизайн купертіновского гаджета, навіть є гвинти на нижній частині корпусу.Коробка теж виконана якісно і схожа на оригінальну. Є навіть напис Designed by Apple in California та інструкції, що пояснюють, як працює Face ID. На самій коробці є IMEI, відповідний справжньому iPhone X.

Але все встає на свої місця, коли ви вмикаєте гаджет. Виріз під камеру створено програмно, а на ділі ж при включенні ви побачите товстелезні рамки зверху і знизу. Все меню стилізовано під iOS, але не обманюйте себе, це Android-оболонка. Навіть Face ID не малює анімацію при повторній налаштування.

Усередині ж смартфон виглядає зовсім огидно. Ось так повинен виглядати iPhone X зсередини:

А ось це отримаєте на ділі ви:

Крім того, таким смартфоном користуватися просто  небезпечно . Дослідник Trail of Bits Кріс Еванс повідомив, що такі смартфони напхані бекдор і шкідливими програмами.

Багато фейкових додатків, встановлені на смартфоні, або не працюють, або запускають зовсім іншу програму. Наприклад, App Store вилітає з помилкою Google Play, а Подкасти відкривають Youtube.

Якщо хочете купити iPhone X, беріть оригінал. Якщо хочете аналог з вирізом – візьміть брендований смартфон на Android. Наприклад, той же Huawei Honor 10.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут