За даними видання The Bell, смартфон Samsung Galaxy Note 9 стане останнім мобільним пристроєм в рамках своєї лінійки, тому як потім вона буде закрита повністю, або ж виробник піде на хитрість і, що найімовірніше, об’єднає її з іншого. Тут може бути два варіанти – Galaxy S або ж нова Galaxy X. Джерело запевняє, що об’єднати дві лінійки телефонів вирішив віце-президент компанії Лі Джеён, який зовсім недавно вийшов з в’язниці після нетривалого ув’язнення під вартою.

Зазвичай настільки високопоставлені співробітники, як віце-президент Samsung Лі Джеён, не займаються безпосередньо рішенням настільки «дрібних» питань, однак утрачивание позицій південнокорейської корпорації на ринку мобільних пристроїв змусило втрутитися в ситуацію і розробити нову стратегію, якої тепер буде дотримуватися всі підрозділ компанії, що відповідає за смартфони. На думку високопоставленого співробітника, відмова від Galaxy Note позитивно позначиться на популярності продукції бренду.

Є інформація, що купити Samsung Galaxy S10 на початку 2018 року можна буде в трьох модифікаціях, одна з яких отримає 6,4-дюймовий дисплей і потрійну основну камеру. Цілком ймовірно, що передова версія флагмана також отримає стилус S Pen, в результаті чого вона стане певним Galaxy Note 10. Поки що складно сказати, чи допоможе південнокорейської корпорації відмова від вкрай популярної лінійки смартфонів, однак звуження мобільного ряду гарантовано спростить процес вибору телефону для покупців .

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут