Іспанські дослідники в області кібербезпеки з компаній NortonLifeLock і IMDEA Software Institute назвали найнебезпечніше джерело мобільних вірусів. За даними експертів, найчастіше шкідливі файли потрапляють на Android-смартфони через магазин додатків Google Play. Про це йдеться в опублікованому дослідженні.

В цілому фахівці вивчили 34 мільйони мобільних програм, встановлених на 12 мільйонах Andoird-пристроїв за період з червня по вересень 2019 року, і проаналізували, як вони потрапили на смартфони. Від 10 до 24 відсотків додатків виявилися шкідливими або небажаними, повідомили аналітики.

Всього експерти описали 12 основних способів потрапляння вірусів на смартфони. Найбільш популярним джерелом шкідливих програм виявився Google Play, на частку якого припало близько 67,5 відсотка заражених додатків. На друге місце дослідники поставили сторонні магазини додатків (10,4 відсотка). Третій рядок зайняло відновлення резервної копії – завдяки цьому шкідливі програми нерідко встановлюються на нові смартфони користувачів по другому разу.

Читайте також  GTA 6: припущення про дату виходу, трейлер, геймплей та багато іншого

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут