Міжнародна асоціація фотопресси Technical Image Press Association (TIPA) назвала найкращий смартфон для фотографування 2018. Цього року ним став Huawei P20 Pro, за який проголосували представники 29 спеціалізованих видань-членів асоціації з усього світу.

Нагадаємо, Huawei P20 Pro оснащений першою в світі потрійною камерою Leica з найбільшою кількістю пікселів серед смартфонів, доступних на ринку. 40-мегапіксельний RGB-сенсор, 20-мегапіксельний монохромний сенсор і 8-мегапіксельний сенсор з телефотолінзой з 3-кратною оптичною стабілізацією. Камери мають об’єктиви f / 1.8, f / 1.6 і f / 2.4 відповідно.

Все це в поєднанні з більш ніж 500 алгоритмами розпізнавання сцен в 19 категоріях, які працюють під управлінням штучного інтелекту, дозволяє споживачам без зусиль знімати фотографії професійного рівня.

«Другий рік поспіль експерти TIPA відзначають смартфон бренду Huawei за його перевага в області смарт-фотографії,  – сказав  Томас Герверс, голова TIPA . –  Новий P20 Pro, камери якого створені у співпраці з Leica, є черговою вражаючою віхою в розвитку смартфонів для високоякісної фотографії ».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут