Ще на початку цього року компанія Microsoft заявила про те, що операційна система Windows 10 перестала бути головним пріоритетом для розробників, тому як тепер основний штат програмістів працює над іншими проектами.

Як вдалося з’ясувати сьогодні, 15 липня 2018 року, незабаром Windows 10 перестане отримувати оновлення. Станеться це вже в наступному році, однак не варто думати, що операційній системі прийшов кінець і на ній просто поставлять хрест.

Повідомляється, що з 12 лютого 2019 року компанія Microsoft перестане випускати оновлення для Windows 10, проте в даному випадку мова йде про бета-оновлення під назвою Delta Update.

Вони випускаються кожен місяць і містять в собі якісь дрібні зміни, в тому числі пов’язані з виправлення проломів в системі захисту. Такі апдейти важать від 300 до 500 МБ, а без них операційна система буде вже не так добре і стабільно працювати. Відзначається, що операційна система Windows 10 з номером збірки 1809 стане останньою, яка буде мати підтримку дельта-оновлень.

Потім ОС буде отримувати всі нововведення за допомогою великих оновлень під назвою Full Update, а також дрібних під назвою Express Update. Останні призначені для екстреного усунення будь-яких проблем, в тому числі пов’язаних з безпекою. Відмова від оновлень від апдейтів Delta Update – це перший крок на шляху до того, що операційній системі Windows 10 вже в доступному для огляду майбутньому прийде кінець.

Дана ОС буде залишатися основною і ключовою для Microsoft до тих самих пір, поки компанія не створить і не випустить нову. Втім, раніше американська корпорація говорила про те, що десятий «віндовс» стане останньою в своєму класі.

Однак, навіть не дивлячись на це, дана компанія дуже часто змінює свої рішення, тому цілком ймовірно, що через кілька років Windows 10 дійсно перестане бути новітньою операційною системою в своїй лінійці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут