Названо смартфони з кращим захистом від попадання води і пилу.

Всі сучасні смартфони від відомих брендів володіють захистом від води і пилу. Використовують один з двох класів захисту – IP67 або IP68.

Якщо просто, то чим більше друга циферка, тим краще мобільний пристрій захищений від попадання вологи. Перша відповідає за захист від пилу. Дослідники з порталу Astera вирішили провести тестування декількох найбільш популярних мобільних пристроїв з метою визначити і назвати смартфони з найкращим захистом від цих двох чинників.

Як і слід було очікувати, найкращими смартфонами, що володіють захистом від води і пилу, виявилися моделі Samsung Galaxy S9 і Galaxy S9 +, яким при нормальній експлуатації не загрожує ніяка з цих двох небезпек. З ними можна спокійною плавати в басейні і навіть занурюватися під воду на глибину до трьох метрів, тобто 99,9% людей такого способу захисту більш ніж достатньо. У рейтинг також потрапили смартфони LG G7 ThinQ і Huawei P20 Pro, які також відмінно захищені від попадання води і пилу.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

Крім того, фахівці поставили високу оцінку телефонам iPhone X, iPhone 8 і iPhone 8 Plus, всі з яких мають захистом по класу IP67. При цьому наголошується, що насправді Apple реалізувала захист IP68, але на ділі ж вона вказала менший клас захисту через те, що при ньому користуватися смартфоном під водою не можна, а при більш високому – можна. Простіше кажучи, вона позбавила таким чином себе від купи проблем, при яких клієнти можуть вимагати гарантійного ремонту. 

Всім цим семи смартфонам не загрожує ніякий бруд, пил і вода, особливо якщо не занурювати їх під воду на велику глибину. Це означає, що їх власникам не варто переживати на рахунок того, що якщо раптом телефон впаде в воду, наприклад, на глибину в два метри, то з ним щось трапиться. Буде потрібно лише протерти його, а також витрусити всю вологу з роз’ємів, якщо вона там опиниться. Після цього телефоном можна буде продовжувати користуватися без будь-яких нюансів, тому як пошкоджень не буде.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут